3. Партизан попари Звезда, който пропусна две дузпи, в 90-ата минута (ВИДЕО)

Партизан попари Звезда, който пропусна две дузпи, в 90-ата минута (ВИДЕО)

Поредно драматично издание на сръбското дерби! Гол на Неманя Коич в 90-ата минута донесе победата на Партизан с 2:1 срещу Цървена Звезда, като през първото полувреме „звездашите” пропуснаха две дузпи!

Снаряд на Никола Дринчич даде преднина на „гробарите” в 27-ата минута, след като Лукац спаси дузпа на Нинкович. Звезда получи право на нова дузпа пет минути след първия гол на Партизан, като този път Михайлович пропусна. Драган Мърджа все изравни в 56-ата минута, но Коич осигури трите точки за домакините в края.

Иначе 146-ото издание на сръбското дерби ще се запомни и с коректната игра на двата отбора и с невероятната атмосфера по трибуните на стадион „Партизан”.

След мача от 26-ия кръг Звезда продължава да бъде лидер, но вече със само 3 точки пред втория Партизан. До края на сезона има още четири кръга.

Сосиедад отнесе Валенсия и се измъкна от опасната зона (ВИДЕО)

Реал с 3:0 в „Ла Лига“

Ливърпул оглави класирането в Англия (ВИДЕО)

След 2:1 над Уулвс