Алмерия прекъсна чернтата си серия с победа над Еспаньол

Съдията Алехандро Ернандес показа общо 2 червени и 8 жълти картона в двубоя

Алмерия взе ценни три точки след победа с 2:1 при гостуването си на Еспаньол в 35-ия кръг на Примера и запази шансовете си за оставане в първа дивизия на Испания.

Резултатът в срещата бе открит от домакините в 42-ата минута с попадение на уругвайския нападател Кристиан Стуани.

В началото на второто полувреме авторът на попадението за Еспаньол Кристиан Стуани бе изгонен, след като получи втори жълт картон.

Изравнителният гол падна в 69-ата минута и бе дело на Фран Велес, а победата за гостите донесе Сусо в 72-ата минута след точно изпълнен пряк свободен удар.

Еспаньол завърши мача с 9 човека, след като и Хави Лопес получи червен картон във втората минута на добавеното време.

Така при резултат 2:1 за Алмерия завърши двубоят. Еспаньол се намира на 11-та позиция с 41 точки, а Алмерия продължава борбата си за оцеляване в Примера и се намира на 18-то място с 33 точки.

Начо Фернандес си тръгва от Реал и потегля към Саудитска Арабия

Той се е разбрал с Ал Кадисия

Анчелоти иска Рабио в Реал

Френският халф е опция за "белия балет"

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон