Късен гол спаси Аталанта от загуба при домакинството на Дженоа (ВИДЕО)

Джузепе де Лука в 82-рата минута донесе точката на "синьо-черните"

Аталанта не успя да победи Дженоа у дома, завършвайки 1:1 в мач от 35-ия кръг на Серия "А". Джузепе де Лука донесе точката на домакините малко преди края на двубоя, след като Паоло де Челе бе открил в 27-ата минута.

Гостите от Дженова поведоха в резултата с гол на Паоло Де Челе в 27-ата минута. В 50-ата минута за грубо нарушение в наказателното поле на играча на гостите Даниеле Портанова бе отсъдена дузпа, а на Портанова бе показан червен картон. Херман Денис обаче пропусна от бялата точка.

В 64-ата минута пък удар с глава на Йоан Беналуан се отби от гредата. Все пак домакините от Бергамо стигнаха до равенството с гол на Джузепе Де Лука в 82-рата минута.

След равенството Аталанта остава на 11-ото място с 47 точки, докато Дженоа е 13-и с 40.