Георги Пеев отново се разписа за Амкар (ВИДЕО)

Неговият отбор обаче отстъпи на ЦСКА (Москва)

Българският полузащитникГеорги Пеев отбеляза гола за Амкар при загубата от ЦСКА (Москва) с 1:3 в мач от 28-ия кръг на руската Премиер лига. Пеев успя да отбележи в последната минута на първото полувреме, като преди това Алан Дзагоев беше дал преднина на ЦСКА в 39-ата минута.

Това бе 12-ото попадение за българина в руския елит, като Пеев има с осем гола повече от втория в своеобразната класация - нападателя Мартин Якубко.

През втората част Зоран Тошич отново даде преднина на московския тим, а крайното 3:1 оформи Сейду Думбия в 82-ата минута.

За гостите от Москва в игра се появи българският национал Георги Миланов, който замени Стивън Зубер в 70-ата минута. След успеха ЦСКА се изкачи на второ място в класирането преди изиграване на останалите мачове, Амкар остава на седма позиция.

Официално: Наш талант с трансфер във Вердер