Младшата на Марица ще защитива титлата си на тазгодишните финали

Пловдивчанки на зоналния турнир от Държавното първенство по волейбол

Отборът на Марица (Пловдив) не срещна никакви проблеми със своите съперници на зоналния турнир от Държавното първенство по волейбол на България за девойки младша възраст, който се проведе в зала Лаута. Настоящите шампионки от 2013 година не загубиха нито един гейм в трите си мача, убедително спечелиха първото място и се класираха за националните финали на шампионата, където ще защитават своята титла от миналото лято.

Момичетата на Георги Илиев и Иван Радичев победиха последователно Перун (Варна) с 3:0 (25:13, 25:19, 25:14),  Звезди 94 (София) с 3:0 (25:11, 25:15, 25:21) и Ботев (Враца) с 3:0 (25:9, 25:14, 25:8).  Отборите, класирали се на второ и трето място, съответно Звезди и Перун, ще продължат борбата за класиране в допълнителни турнири.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години