Юношите на Лудогорец разбиха Ботев (Пд) с 4:0

Успехът отново изведе тима с 3 точки преднина на върха пред Литекс

Лудогорец записа разгромна победа над Ботев (Пд) в първенството на елитната юношеска група до 17 години, съобщи официалният сайт на разградчани. Момчетата на Атанас Димов и Тодор Живондов сломиха "канарчетата" с 4:0.

Успехът отново изведе Лудогорец с 3 точки преднина на върха пред Литекс. До края на шампионата остават три кръга. Резултатът бе открит от Мартин Кирилов в 35-ата минута.

В началото на втората част се разписа и Томас Цвятков, с което мачът на практика приключи. До края на двубоя двамата реализира по още едно попадение, с което фиксираха крайното 4:0.

Съставът на Лудогорец: Господинов, Гергов, Керчев - кап, П. Петров, Тодоров; Пр. Петров, Иванов, Цветанов, Кирилов, Цвятков, Александров (Ценов, Юсуфов, Бонев, Чаушев, Николов, Джамов, Тошев)