Марица на финал срещу ЦСКА след разгромно 3:0 срещу Казанлък

Левски и Казанлък ще спорят за бронза на държавното за девойки старша възраст

Марица (Пловдив) постигна поредната си чиста победа на финалите на Държавното първенство по волейбол за девойки старша възраст, на които домакинства в Града под тепетата, и ще играе за титлата утре, сряда, от 17:00 б.в. във финалния мач в зала Олимпиада. Съперник на момичетата на Иван Радичев и Георги Илиев ще бъде отборът на ЦСКА (София).

Полуфинална жертва на пловдивчанки днес следобед стана отборът на Казанлък Волей (Казанлък).  Жълтите разгромиха Розите с 3:0 (25:11, 25:11, 25:20)* след само 58 минути игра.  Домакините съкрушиха съперника с цели 14 аса в мача, 4 от които наниза Силвия Андреева за общо 13 точки в срещата.  Топреализатор на мача стана Силвана Чаушева, която допринесе за победата със 17 точки.

В по-ранния полуфинал ЦСКА надигра Левски (София) с 3:0 (25:13, 25:16, 25:17)* за час игра.  Така Левски и Казанлък ще спорят за бронза от 15:00 б.в. утре.

Програмата:
Зала Олимпиада:
14.05, 15:00 б.в.:  Казанлък - Левски

14.05, 17:00 б.в.:  Марица – ЦСКА

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години