Сърбия изпусна дузпа, но победи Ямайка с 2:1 пред едва 2000 зрители в Ню Джърси (ВИДЕО)

Душан Тадич записа гол и асистенция, Коларов също се разписа, но пропиля дузпа, която сам спечели

Сърбия победи Ямайка с 2:1 в контрола пред едва 2 000 души на „Ред Бул Арена” в Харисън, щата Ню Джърси.

Звездата на Бенфика Лазар Маркович щеше да счупи напречната греда още в началото, но в 13-ата минута нападателят на Твенте Душан Тадич разнищи защитата с два финта и прати по диагонала в долния десен ъгъл за 1:0.

Точно в средата на полувремето Тадич пусна за Коларов вляво и бекът на Манчестър Сити изненада вратаря Едуардс с удар от почти невъзможен ъгъл – 2:0.

След втория гол сърбите подходиха малко несериозно и Александър Митрович пропусна нелепо сам срещу вратаря и едва „изплю” топката до ръкавиците му.

Ямайка върна един гол в началото на втората част, когато Кевин Едуардс центрира отляво и Майкъл Сийтън с глава разпечата Владимир Стойкович – 2:1.

Коларов спечели дузпа за Сърбия в края след спъване на Грей, но резервният вратар Бекет позна накъде ще бие Коларов от бялата точка и спаси дузпата.