За Марица националните финали до 15 години започват днес в Пазарджик

Отборът на Марица (Пловдив) е в Група D, мачовете от която ще се проведат в зала Хебър

Днес в Пазарджик и София започват финалите на Държавното първенство по волейбол за момичета до 15 години. Отборът на Марица (Пловдив) е в Група D, мачовете от която ще се проведат в пазарджишката зала Хебър. Жълтите тръгват към защита на шампионската си титла в 11:00 б.в. с мач срещу Раковски (Димитровград). В събота и неделя от 17:00 б.в. те ще срещнат съответно ЙЕБ Шумен 05 (Шумен) и Спартак Интерком Груп (Варна).

Победителите в четирите групи се класират директно за четвъртфиналите. Отборите, класирали се на четвърто място в групите, отпадат от по-нататъшно участие. Отборите, класирали се на второ и трето място в групите, играят осминафинални срещи на кръст съответно срещу третия и втория от другата група в същия град. Победителите от тези осминафинали също се класират за четвъртфиналите, които ще се проведат в същите градове. Срещите от финалната четворка пък ще се проведат в зала Васил Симов в София.

В Пазарджик ще се разиграят още мачовете от Група В, в която са отборите на Хебър (Пазарджик), Казанлък Волей (Казанлък), Левски (София) и Пирин (Разлог).

01.06.2014, 17:00 б.в.: Спартак - Марица

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години