Испанците прибират по 720 000 евро на калпак при нова световна титла

Касияс и Шави договориха бонусите с шефовете на испанската федерация

Титулярният капитан на Испания Икер Касияс и неговият подгласник Шави подписаха договор с испанската футболна федерация за премиите за победа на Световното първенство в Бразилия през това лято.

Испанците ще получат едни от най-солидните премии в случай на световна титла - по 720 000 евро на всеки играч. За сравнение - футболистите на Германия ще получат по 300 000 евро, ако станат световни шампиони. Ако Испания се класира на финала на Мондиал-2014 всеки играч ще получи по 360 000 евро, а при класиране на полуфинал - по 480 000 евро.

За победата си на световното първенство през 2010 година испанските футболисти получиха премия от 600 000 евро.
Начо Фернандес си тръгва от Реал и потегля към Саудитска Арабия

Той се е разбрал с Ал Кадисия

Анчелоти иска Рабио в Реал

Френският халф е опция за "белия балет"

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон