Италия показа мускули с хеттрик на Имобиле за 5:3 срещу Флуминензе (ВИДЕО)

Чиро Имобиле и Лоренсо Инсиние показаха страхотно разбирателство в последния мач на Италия преди Мондиала

Новото попълнение на Борусия (Д) Чиро Имобиле наниза хеттрик, а Лоренсо Инсиние добави още два гола за зрелищния успех на Италия с 5:3 над Флуминензе. Срещата беше последна за „адзурите” преди началото на Световното първенство в Бразилия, където първи техен съперник е Англия.

"Скуадрата" е съперник на България в предстоящите квалификации за Евро 2016, които започват наесен.

Само Игнасио Абате остана титуляр от състава, който шокиращо не можа да бие Люксембург (1:1) в сряда. Чезаре Прандели заложи на схема 4-3-3 с Черчи и Инсиние по двата фланга и Имобиле на върха на атаката.

В първите минути нямаше много положения и само Имобиле направи един голям пропуск. В 23-ата минута от нищото Пароло, Имобиле и Инсиние разиграха добре, а Имобиле отблизо даде аванс на италианците.

Само две минути бяха необходими на домакините от Флуминензе да изравнят и след пас отдясно халфът Чикиньо вкара на празна врата.
Инсиние центрира от пряк свободен удар и Имобиле върна аванса на Италия с глава за 2:1.

Флуминензе отново изравни бързо, защото вратарят Матиа Перин позволи удар на Карлиньос да мине под тялото му – 2:2.

Бразилците се разминаха на сантиметри с нов гол в първите минути на втората част, но после дойде италианска буря с три гола.

Фелипе спаси удар на Черчи, но Имобиле направи добавка за 3:2, а после голмайсторът на Серия А за миналия сезон оформи хеттрик, след като беше оставен непокрит в наказателното поле.

Имобиле завърши страхотната си вечер с асистенция за Инсиние за 5:2.

Матеус влезе като резерва за Флуминензе и се разписа в мрежата на друга резерва – Антонио Миранте, за крайното 5:3.
Валентин Антов потегля към Германия или Франция?