Пирин (ГД) и Пирин (Р) направиха 2:2 в контрола

Неврокопчани успяха да заличат два гола пасив, за да стигнат до равенството

Пирин Гоце Делчев и Пирин Разлог направиха равенство 2:2 в контролна среща. В днешната проверка двата отбора си поделиха по едно полувреме, като неврокопчани успяха да заличат два гола пасив, за да стигнат до равенството. Мачът започна с превъзходство на отбора от Разлог, който даде резултат в десетата минута. Наков получи подаване в наказателното поле и отбеляза за 1:0.

Към средата на полувремето неврокопчани изравниха играта, но секунди преди съдията да даде край на тази първа част, удар на Демирев от около 20 метра завари вратаря на неврокопчани Янев неподготвен и Пирин Разлог удвои преднината си. Вторите 45 минути бяха за футболистите от Гоце Делчев. Кирев намали в 61-ата минута с удар от около 25-26 метра, а само седем минути по-късно Тафров с глава отбеляза изравнителното попадение за крайното 2:2.