Ювентус громи в Сингапур с чудесни голове на Пирло и Погба

Италианският шампион продължи азиатското си турне с 5:0 над сборен отбор на Сингапур

Азиатското турне на Ювентус продължи с убедителен успех с 5:0 над сборен отбор на Сингапур.

Масимилиано Алегри заложи днес на любимото си 4-3-3 с Джовинко и Витале по двата фланга и Йоренте в центъра на нападението.

Андреа Пирло показа своята магия в 17-ата минута и като на шега пусна топката под стената от пряк свободен удар и тя спря в мрежата.
Точно преди почивката новото попълнение Роберто Перейра спечели дузпа и Пирло безкомпромисно намери левия ъгъл за 2:0.

Втората част започна с чудесен гол на Погба. Френският халф развинти двама защитници с няколко финта между тях и после се разписа по диагонала – 3:0.

Лекцията продължи и 5 минути по-късно Пирло прати заучено от корнер за Джовинко на границата на наказателното поле, „Атомната мравка” стреля с воле от въздуха, топката тупна коварно в неравния терен и спря в мрежата – 4:0.

В 71-ата минута Квадво Асамоа беше оставен да разстреля вратаря с воле от точката на дузпата, оформяйки крайното 5:0.