Манолев с дебютен гол за Динамо (Москва) срещу бившия си тим (ВИДЕО)

Попето с цял мач при 2:2 на Кубан в столицата

Динамо (Москва) и Кубан не се победиха и си стиснаха ръцете след резултат 2:2 в среща от деветия кръг на руското първенство, играна на „Арена Химки”.

Българските национали Ивелин Попов и Станислав Манолев бяха титуляри за двата тима и останаха на терена през целия мач, като последният дори реализира едно от попаденията.

Като цяло Манолев бе един от най-добрите играчи на домакините и изнесе страхотен двубой срещу бившия си тим, а Ивелин Попов съощ бе на висота за Кубан, но не успя да се разпише.

Динамо надигра своите гости по всички показагтели преди почивката и заслужено взе аванс от два гола. Резултатът бе открит от руският национал Саня Кокорин, който в 20-ата минта бе изведен зад отбраната на Кубан и майсторски вкара за 1:0.

В 31-ата минута пък Манолев спечели топката в центъра на терена и напредна, след което направи двойно с голмайстора Кокорин и с премерен шут по диагонала удвои преднината на своите.

След почивката обаче изненадващо домакините изпуснаха инициативата и от това се възползваха гостите. Те намалиха изоставането си в 55-ата минута след гол на резервата Владислав Игнатиев, а пет по-късно отново той асистира на Секу Олисех за изравнителното попадение.

Така Динамо (Москва) остана на третата позиция в класирането с 19 точки, колкото има и Кубан.