2. - Испания
  3. Трета поредна загуба доближи максимално СуперДепор до зоната на изпадащите (ВИДЕО)

Алмерия взе трите точки с гол в добавеното време на Едгар

Депортиво Ла Коруня продължава негативната си серия. Тимът на Виктор Фернандес загуби с 0:1 от Алмерия у дома, благодарение на късен гол на Едгар.

Поражението бе четвърто за Ла Коруня след шест изиграни кръга и тимът остава с една-единствена победа.

Едгар донесе минималния успех за Алмерия с гол в 92-рата минута с изключително късметлийско попадение. Играчът на гостите стреля, топката рикошира в Лауре, след което срещна гредата и едва след това се оплете в мрежата.

Така, Алмерия събра осем точки и вече е 10-и. СуперДепор се смъкна до 17-ата позиция, като остава с четири точки. Единствено головата разлика държи тимът от "Риасор" над опасната зона.

15 1 Реал Сосиедад 5 1 1
Сензация в Ла Лига! Осасуна вкара 4 на Барса (ВИДЕО)

Каталунците безсилни в Памплома

Анчелоти: Свикнали сме и без Мбапе

Нападателят аут за дербито с Атлетико

ОБЗОР: Атлетико пречупи Селта в 90-ата минута (ВИДЕО)

С гол на резервата Хулиан Алварес

Време е за нова победа на Валенсия

"Прилепите" са притиснати до стената

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1