Малчугани от Лом спечелиха турнира от националната инициатива „Да спортуваме ЗАЕДНО“

В турнира взеха участие 8 отбора от област Монтана

Отборът на ОУ „Никола Първанов“ от град Лом стана победител във футболния турнир от националната инициатива „Да спортуваме ЗАЕДНО“.

На финала момчетата от крайдунавския град победиха с 4:1 сборната формация на ОУ „Иван Вазов“ гр. Берковица. Момчетата от СОУ „Отец Паисий“ с. Медковец пък спечелиха двубоя за третото място, след успех с 5:1 над отбора на СОУ „Христо Ботев“ гр. Брусарци.

В турнира взеха участие 8 отбора от област Монтана, като всяко едно от децата си тръгна с награда от парк „Огоста”, където се играха всички срещи. Наградите за класираните на първите три места отборо бяха купи, спортни екипи и футболни и баскетболна топки.