Три бързи гола донесоха успех на Рома срещу Киево (ВИДЕО)

Неостаряващият Тоти с нов гол и асистенция

Рома победи Киево у дома с класическото 3:0 в мач от седмия кръг на Серия "А". "Вълците" отбелязаха и трите попадения още преди почивката, като с успеха си се изравниха по точки с лидера Ювентус, който по-късно тази вечер гостува на Сасуоло.

Матия Дестро даде аванс на домакините още в четвъртата минута. Пянич центрира от корнер към Дестро, който с глава откри резултата.

В 25-ата Тоти прати топката надясно към Ляич. Той навлезе към центъра и с бомбен шут прати кълбото в долния ляв ъгъл на Барди.

Осем по-късно и Тоти се разписа. "Вълците" получиха възможността да изпълняват дузпа, след като Даниели фаулира Де Роси в наказателното поле на Киево. Капитанът на домакините не остави абсолютно никакъв шанс на Барди, пращайки топката в горния десен ъгъл на вратата му.
Трите попадения бяха абсолютно достатъчни за Рома, като в останалия час двубоят просто се доиграваше.

Тимът на Руди Гарсия продължава да чака грешна стъпка на Ювентус, който има пълен актив след шест изиграни мача. Рома е втори също с 18, но и с мач повече от "бианконерите".