Асеновец спечели златните медали в Държавното до 12 години

Отборът на Асеновец (Асеновград) спечели златните медали от държавното първенство по баскетбол за момичета до 12 г. На финала в монтанската зала “Младост” възпитаничкиите на треньора Деян Гочев победиха Рилски спортист (Самоков) с 54:28

Отборът на Асеновец (Асеновград) спечели златните медали от държавното първенство по баскетбол  за момичета до 12 г. На финала в монтанската  зала “Младост” възпитаничкиите  на треньора Деян Гочев победиха Рилски спортист (Самоков) с 54:28. В оспорван мач за третото място Дунав (Русе) се наложи над Левски с 42:40 след продължения, редовното време завърши при резултат 35:35. След първиите четири отбора в класирането се наредиха Черно море Одесос (Варна), Росица (Поликрайще), Монтана, НСА, Доростол (Силистра), София, Буба баскет и Славия.