Германски отбори в двата финала във Варна

Германски отбори в двата финала във Варна

Тимове от Германия ще играят и в двата финала на 2011 CEV Beach Volleyball Challenger presented by M-Tel във Варна. До решаващите мачове стигнаха и двойки от Чехия и Испания.

Тимове от Германия ще играят и в двата финала на 2011 CEV Beach Volleyball Challenger presented by M-Tel във Варна. До решаващите мачове стигнаха и двойки от Чехия и Испания.

Поставените под номер 2 в мъжката схема Томаш Качмарек и Александер Валкенхорст (Гер) бяха безапелационни в полуфинала срещу холандците Варенхорст и Стикма (№4) – 2:0 (18, 13). Техни съперници в мача за титлата ще са поставените под №12 Франсико Маркос и Кристиан Гарсия, които измъкнаха инфарктна победа с 2:1 (20,-23,14) срещу Хубер/Зайдъл (Ав, №3). Австрийците взеха първия гейм, въпреки че изоставаха с 6 точки, във втория пък испанците спасиха мачбол.  

Соня  Новакова и Тереза Тобиашова (Чех) победиха с 2:0 (16, 17) водачките в схемата при жените Гресли/Горичанец (Швейц). За първото място те ще спорят със Стефани Хютерман и Ани Шумахер, които в изцяло германски сблъсък надвиха Бинек/Гроснер с 2:1 (11, -16, 12). 

Мачът за титлата при жените е от 16 ч, а при мъжете - час по-късно и ще бъде излъчен директно по Нова Спорт. Преди това отборите, загубили в полуфиналите, ще играят в мачовете за 3-то място. 

Шампионите  от 2011 CEV Beach Volleyball Challenger presented by M-Tel ще вземат по 4400 евро от общия награден фонд € 40 000. 

Левски премаза ЦСКА с 3:0 гейма в женското волейболно първенство

"Сините" момичета не дадоха шанс на опонента си

Шампионът Марица стартира с победа полуфиналите за жени

"Жълто-сините" записаха чист успех срещу ЦПВК

Левски отнесе ЦСКА с 3:0

Вторият мач между Левски и ЦСКА е в сряда в зала "Христо Ботев" от 18:00 часа

ЦСКА на полуфинал след победа в Бургас

„Червените“ са последните участници в топ 4 на НВЛ

Миньор изпадна от волейболния елит

Отборът на Добруджа победи Миньор (Перник) с 3:0 (25:19, 25:19, 25:20) в решителния плейаут в столичната зала "Васил Симов".

Желязков: Падна голяма тежест от раменете ни

Заслужено продължаваме, призна треньорът на Левски

Левски е на полуфинал в Супер Волей

Волейболистите на Левски София са третият полуфиналист в efbet Супер Волей, след като се наложиха над Черно море (Варна) с 3:1 (25:22, 23:25, 25:14, 25:18)

Ясна е програмата за полуфиналите в женската НВЛ

От Марица (Пловдив) публикуваха на официалния си сайт програмата за полуфиналните срещи в Националната волейболна лига за жени.

Локомотив Авиа отстрани Дея спорт, трети мач между ЦСКА и Нефтохимик

Пловдивчани се класираха на полуфинал