3. Марсилия пречупи Юве с два красиви гола (ВИДЕО)

Марсилия пречупи Юве с два красиви гола (ВИДЕО)

Сами Кедира се контузи и бе изнесен на носилка от „Велодром”

Ювентус загуби последната си лятна контрола преди мача за Суперкупата на Италия срещу Лацио, след като отстъпи с 0:2 пред Олимпик Марсилия на „Велодром”.

Освен това, новото попълнение на торинци Сами Кедира се контузи още в 25-ата минута и бе изнесен на носилка, така че най-вероятно ще пропусне срещата в Шанхай срещу римските „орлите”.

Френският тим бе близо до гола още в деветата минута, когато далечен шут на Ромен Алесандрини срещна гредата. Последва добро спасяване на Стивн Манданда след изстрел на Кедира, който малко след това получи травма в бедрото.

Домакините откриха резултата в 35-ата минута, когато Алесандрини вкара изключително красиво попадение, прехвърляйки излезлия напред Джиджи Буфон с удар от далеч.

Малко преди паузата Стефан Лихтщайнер получи червен картон, след като репликира съдията, но въпреки това Юве можеше да изравни през второто полувреме.

В 67-ата минута Пол Погба нацели гредата след пряк-свободен удар, ала в 84-ата Абделазис Барада оформи крайното 2:0 след хубав гол от воле.