Моуриньо: 0:3 е напълно нереален резултат

Моуриньо предложи странно обяснение на загубата с 0:3 на „Етихад”.

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо предложи странно обяснение на загубата с 0:3 от Манчестър Сити на „Етихад”.

„По-добрият отбор спечели мача през първото полувреме. По-добрият отбор през второто полувреме беше Челси. Първото полувреме беше трудно за нас, ние не създадохме много положения и вратарят ни направи някои важни спасявания. През второто полувреме беше по-различно. Ако 1:0 в 70-ата минута беше съмнителен резултат, то 3:0 е съвършено нереален. При 0:1 Челси беше по-добрият отбор през цялото второ полувреме. Те направиха смяна, защото прецениха, че резултатът е в опасност, но ние допуснахме втори гол. Ако беше 1:1, щеше да бъде различна история, щяха да имат проблем. Пускането на Демикелис беше разумно. За такива промени мен редовно ме критикуват. Тяхната халфова линия изпитваше проблеми. Вероятно, те трябваше да завършат мача с девет човека”, коментира Моуриньо, цитиран от „Скай Спортс”.