Висла: Следим Райков

Висла: Следим Райков

Крилото на Левски Симеон Райков е трансферна цел на Висла (Краков)

Крилото на Левски Симеон Райков е трансферна цел на Висла (Краков). Това призна пред "Меридиан Мач" лично треньорът на полския шампион Роберт Мааскант. Той уточни, че е пращал два пъти свои скаути да гледат Райков. Първият път мониторингът се е провалил, защото агентът на Висла е бил на трибуните на стадион "Васил Левски" в мача на националния отбор с Англия (0:3). Тогава младокът изобщо не се появи в игра. При втория опит скаутът на тима от Краков е гледал крилото 90 минути в сблъсъка с Лудогорец.
 
"Следим Симеон Райков. Това естествено не значи, че той със сигурност ще премине във Висла. Оглеждаме българския пазар за млади и качествени футболисти. Райков отговаря на това описание и заради това сме го набелязали", обясни треньорът на Цветан Генков.
 
Очаква се поляците да гледат крилото поне до края на годината, преди да преценят дали да пратят официална оферта на Левски.
Антон Велков назова проблема на Локо Сф

Бившият треньор на Локомотив София Антон Велков коментира случващото се в клуба и посочи още от причините за напускането си.

България има нова шахматна звезда

НИКОЛА КЪНОВ С ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН УСПЕХ В ДАНИЯ И ПЪРВА ГРОСМАЙСТОРСКА НОРМА

Томаш гласи Фаетон за титуляр срещу Локо Сф

Крилото не бе тренирал пълноценно с армейците от началото на годината заради мускулна травма

Георги Миланов и Динамо Букурещ загубиха градското дерби с ФКСБ (ВИДЕО)

Отборът на българина отстъпи с 1:2

Керкез: Можеше и да спечелим

Има неизвестност в клуба, призна треньорът на Ботев (Пд)

Веласкес: Най-доброто ни полувреме под мое ръководство

Треньорът разочарован от изпуснатата победа

Президентът на БФС Георги Иванов награди футболни дейци в София

Вижте подробности

Напрежение на "Герена": Фенове на Левски нахлуха на пистата (ВИДЕО)

Инциденти в сектора за гости

Фенове на Левски псуват Попето

Халфът се завърна на "Герена", но с екипа на Ботев (Пловдив)