И юношите на Черно море победиха Академията на Хаджи

Талантите на Тодор Каменов и Мартин Христов спечелиха с 2:0

Престижна победа в контрола записаха родените през 2001 година юноши на Черно море. На изкуствения терен на клубната база “Овидиу” край Констанца малките “моряци” надиграха с 2:0 връстниците си от Академията на румънската футболна легенда Георге Хаджи.

След няколко пропуска Мартин Минчев откри резултата след точно изпълнена дузпа преди почивката. През второто полувреме Кристиян Парашкевов затвърди успеха на варненци с второ попадение.

Пред клубния сайт треньорският тандем на тази формация Тодор Каменов / Мартин Христов заявиха, че са доволни от показаното на терена срещу класен съперник и са готови за старта на първенството в Елитната група до 15 години. В 1-ия кръг следващия уикенд черноморци са домакини на Добруджа.

През следващата седмица още два набора от ДЮШ на “моряците” ще премерят сили с Академията на Хаджи.