Пирин отпадна за Купата на България

Ангелов донесе успеха на ФК Несебър

ОФК Пирин отпадна тази вечер от турнира за Купата на България. ФК Несебър надигра благоевградчани с 1:0 като домакин. Единственото попадение падна в 70-ата минута. Тогава те реализираха чрез Стамен Ангелов, който завърши контра.

През първото полувреме "зелените" владееха повече топката и бяха обсадили половината на Несебър, но до чисти голови положение не се стигаше. На обратния фронт, домакините контра-атакуваха опасно и направиха пропуски чрез Ангелов и Цонков.

Пирин излезе на терена по-мобилизиран през вторите 45 минути, като "зелените" осезаемо натиснаха съперника. В 55-та минута Тасев бе изведен сам срещу вратаря на домакините, но крилото на орлетата стреля в тялото на стража и пропусна. Малко след това в игра се появи Тошев, който още с първото си отиграване уцели левия стълб на вратата на несебърлии.

В 74-та минута домакините откраднаха една топка в средата на терена и двама техни нападатели се озоваха срещу централната двойка защитници на Пирин, като нападателите изиграха отлично положението и Ангелов го материализира за единственото попадение в срещата.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“