Съдия развали московското дерби между ЦСКА и Локомотив

Георги Миланов с 5 минути

Георги Миланов записа малко повече от 5 минути при равенството 1:1 между ЦСКА и Локомотив в московското дерби от 10-ия кръг на руската Премиер лига. Българинът се появи в 85-ата минута при вече оформен резултат и не успя да помогне на домакините от ЦСКА да спечелят мача.

Двата гола паднаха след назначаването на спорни дузпи в рамките на 5 минути през първото полувреме. Най-напред Сейду Думбия откри в 16-ата минута за нарушение срещу Панченко на линията на пеналтерията. В 21-ата минута съдията Карасев компенсира и посочи бялата точка за падане на Коломейцев. Умар Ниас също беше безупречен от 11-те метра.

В края на срещата за втори жълт картон бе отстранен капитанът на Локо, защитникът Ведран Чорлука.

След мача двата тима остават на първите две места в подреждането. ЦСКА е лидер с 26 точки. Локо е втори с 21.