Локо (ГО) надви минимално Верея като домакин

Тихомир Кънев вкара победния гол след центриране на капитана Фиданин

Локомотив (Горна Оряховица) се наложи при домакинството си с минималното 1:0 над ФК Верея в среща от деветия кръг на "Б" група.

Старозагорци първи създадоха голова възможност след едномеле и два ъглови удара пред Пламен Колев в 27-та минута. В 36-ата минута капитанът на домакините Атанас Фиданин центрира отляво, където Тихомир Кънев се разписа за 1:0.

Гостите имаха възможност да изравнят 6 минути по-късно отново при разбъркване пред вратата на домакините, но Колев боксира и опази преднината на отбора си.

Деян Христов и Иван Винков пропуснаха да реализират създадените положения за ФК Верея. След почивката домакините създадоха няколко положения, но вратарят Диян Вълков бе на висота и спаси всичко.