Вихрен уреди контрола с Германея (Сапарева баня)

Първият полусезон за Вихрен приключи и отборът ще подържа игрови ритъм с контролни срещи

Първият полусезон за Вихрен приключи и отборът ще подържа игрови ритъм с контролни срещи. Санданчани са в група от 8 отбора в Зона „Струма” на Пиринската бундеслига и изиграха всички мачове.

В последният кръг Вихрен победи с 3:2 Изтребител (Ново Делчево) в Сандански. Вихрен поведе с 3:0 с попадения на Васил Захариев, Илия Длагонски и Марио Бачев. В края на полувремето Изтребител върна едно попадение, а през втората част вкара още един гол. Така Вихрен завърши на първо място в класирането с 7 победи от 7 мача и актив от 21 точки, както и с внушителна голова разлика 62:8.

Новият полусезон ще бъде подновен чак през март, а през това време Вихрен ще търси съперници за контроли. Първата вече е уредена и утре от 15.00 часа санданчани ще приемат на Градския стадион отбора от Югозападната „В” група Германея (Сапарева баня).

Дотогава продължава да си бъде актуална и темата за закупуването на лиценз на отбор от по-горна група.