СК „Левски” организира плуване за ученици по 2 лева

СК „Левски” организира плуване за ученици по 2 лева

Столична община и Спортен клуб „Левски” организират плуване на преференциални цени за ученици през Коледната ваканция.

Столична община и Спортен клуб „Левски” организират плуване на преференциални цени за ученици през Коледната ваканция.

Столичани и гостите на София могат да се възползват от 28 декември 2011 до 8 януари 2012, 10:00 – 14:00 ч. на цена от 2 лв., в Плувен комплекс „Спартак”, бул. „Арсеналски”, 4.
ЦСКА и Левски с титли от турнир по борба в Талин

Отборите на ЦСКА и Левски станаха шампиони съответно при юношите и момчетата в свободния стил на турнира по борба "Талин оупън" в естонската столица.

Министър Пешев инспектира стоителството на зала в Троян

Министърът на младежта и спорта Иван Пешев ще се запознае с хода на строителните дейности на нова многофункционална спортна зала в Троян, съобщават от общинската администрация.

Словенецът Примож Роглич спечели колоездачната Обиколка на Каталуния

Той отнесе конкуренцията

Весела Лечева с ултиматум към Стефка Костадинова

Мога да дам седмица толеранс на старото ръководство, обяви новият председател на БОК

Налбантова №1 в Европа

19-годишната Калояна Налбантова беше избрана за най-добър млад състезател на 2024 година от Бадминтон Европа.

Йоана Илиева с бронз на Световната купа в Кайро

Белослава Иванова едва 46-а

България с ново злато в художествената гимнастика

Магдалена Вълкова и Антоанета Цанкова с първо място в отборното

Сестри Стоеви на полуфинал на Държавното в София

Всички национали достигнаха до четвъртфиналите

Петър Мицин първи на 200 метра бътерфлай на Държавното отборно първенство по плуване

Световният рекордьор за юноши на 400 метра свободен стил спечели надпреварата с време от 1:56.29 минути