2. - Испания
  3. Малага надхитри Райо за първата си победа като гост в Примера (ВИДЕО)

Малага надхитри Райо за първата си победа като гост в Примера (ВИДЕО)

"Пчеличките" високомерно пропуснаха чисти голови положения и допуснаха обрат за 1:2

Малага спечели първа победа като гост в Примера след пълен обрат и 2:1 на стадиона на Райо Валекано в 15-ия кръг. Така андалусийците изплуваха над зоната на изпадащите, а „пчеличките” се свлякоха там.

По-малко от 9 500 души на „Вайекас” станаха на крака в 7-ата минута, когато Пабло Ернандес получи подарък в половината на гостите и пусна идеален пас за Хави Гера, който ниско по диагонала преодоля вратаря Камени за 1:0.

Райо имаше превес и Пабло Ернандес би в човека пред голлинията при 100-процентово положение, когато Бангура му подаде, елиминирайки вратаря.

Пропуските на домакините бяха наказани скъпо. Хуан Карлос получи вляво и подаде на Чарлес в наказателното поле, нападателят пое с гръб към вратата, завъртя се около оста си и прати в долния ляв ъгъл за 1:1 в 59-ата минута.

Камени подари на Бангура, вратата беше празна, но Бангура не я уцели с прехвърлящ удар точно от ъгъла наказателното поле вдясно.

В края Хуан Карлос пак се включи вляво и намери пред вратата Дуйе Чоп, а хърватинът насочи в долния десен ъгъл за 2:1 и Малага за сефте би като гост този сезон.

Малага има 14 точки на 16-а позиция, Райо е 18-и със същия актив.

14 -1 Хетафе 15 4
Сензация в Ла Лига! Осасуна вкара 4 на Барса (ВИДЕО)

Каталунците безсилни в Памплома

Анчелоти: Свикнали сме и без Мбапе

Нападателят аут за дербито с Атлетико

ОБЗОР: Атлетико пречупи Селта в 90-ата минута (ВИДЕО)

С гол на резервата Хулиан Алварес

Време е за нова победа на Валенсия

"Прилепите" са притиснати до стената

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1