Хетафе започна годината с първа победа далеч от дома през сезона (ВИДЕО)

Спортинг Хихон допусна обрат вкъщи за три минути

Хетафе постигна дебютна победа като гост през кампанията, след като спечели с 2:1 визитата си на Спортинг Хихон от XVIII кръг на Примера.

Домакините откриха резултата още в 16-ата минута, когато Мигел Гереро проби в пеналта и подаде към Антонио Санарбия, който отблизо не сгреши – 1:0.

При този резултат дойде почивката, а малко след нея гостите получиха правото да изпълнят дузпа. Педро Леон обаче я пропусна, нацелвайки гредата.

В 69-ата минута все пак Хетафе изравни чрез Хуан Кала, разписал се с глава, а в 71-ата асистентът за гола Пабло Сарабия оформи крайното 2:1.

Така Хетафе остана без загуба в пети пореден мач и с 20 точки е на 13-то място след 18 кръга, докато Спортинг остава в зоната на изпадащите с 15 точки от 17 мача, тъй като има да изиграе един двубой с Барселона.

Начо Фернандес си тръгва от Реал и потегля към Саудитска Арабия

Той се е разбрал с Ал Кадисия

Анчелоти иска Рабио в Реал

Френският халф е опция за "белия балет"

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон