Виктория Азаренка се класира за полуфиналите на турнира в Доха

Виктория Азаренка се класира за полуфиналите на турнира в Доха

Световната номер 1 победи Янина Викмайер с 6-0, 6-4

 

Водачката в световната ранглиста и номер 1 в основната схема Виктория Азаренка от Беларус се класира за полуфиналите на турнира в Доха (Катар) с награден фонд 2 168 400 долара.

Азаренка победи Янина Викмайер от Белгия с 6-0, 6-4 за 67 минути. Шампионката от Откритото първенство на Австралия направи шест пробива в мача и допусна два.

Шампионката от Откритото първенство на САЩ Саманта Стосър (Австралия) също се класира за полуфиналите.

Поставената под номер 3 в схемата Стосър загуби сет, но отстрани на четвъртфиналите Моника Никулеску от Румъния с 6:2, 2:6, 6:3 за 1:44 часа.
Петата в световната ранглиста поведе с 5:0 в първия сет, но във втория позволи съперничката й да поведе с 4:1. В решителната трета част Стосър поведе с 3:0, но Никулеску изравни. Последваха три поредни гейма за австралийката, с които тя спечели двубоя.

 

Световната №12 сменя Русия с Австралия

Касаткина има 8 WTA титли в кариерата си

Марат Сафин става треньор на Андрей Рубльов

Марат Сафин влиза в щаба на световния номер 9 в мъжкия тенис Андрей Рубльов, съобщава журналистът София Тартакова

Григор Димитров с шокиращи разкрития от кризата след 1/4-финала в Маями

Гришо призна, че е имал огромни трудности преди мача срещу Новак Джокович

19-годишна сензация ще спори с Джокович на финала в Маями

19-годишният Якуб Меншик се класира за финала на Мастърса в Маями

Джокович с първи думи след успеха над Григор (ВИДЕО)

Ноле благодари на Меси

Глушкова на полуфинал  в Анталия

За място на финала ще играе срещу Кристина Дину

НА ЖИВО: Григор Димитров - Новак Джокович

Следете тук полуфинала на Мастърса в Маями

Джокович: Срещу Григор трябва да съм готов за най-тежкия си мач

Вижте как Ноле коментира сблъсъка с Гришо

ОБЗОР: Джокович победи Корда и се зарадва, че сервисът му отново е печеливш

Ноле си осигури мач с Григор Димитров на полуфиналите в Маями, Фриц спечели със 7-ия си мачбол