Феновете на Пирин готвят десант на "Герена"

Шенсой се колебае дали да пусне Маркиньос

Трень­орът на Пирин Благо­евград Наджи Шенсой се колебае дали да пусне Маркинъос сред титулярите за неделно­то гостуване на Левс­ки. В последния кръг срещу Лудо­горец бразилецът остана на пей­ката и се появи на терена в 66-ата минута, когато замени Янко Сандански. Доскоро бившият футболист на Локо Сф, ЦСКА и др. лекуваше контузия, като пропусна почти цялата зимна подготовка на тима си.

В първия мач на „Герена" през есента Пирин измъкна 0:0, като именно Маркиньос изпусна дузпа в 85-ата минута. Той все още ня­ма гол срещу сините в кариера­та си.

В същото време феновете на орлетата обявиха, че организи­рат екскурзия за визитата на Левски. Тя е с цена 4 лева, като автобусите тръгват в 13:00 ча­са от хотел "Ален Мак" в Благое­вград.