Виктория Волей спечели титлата при момчетата до 15 години

волейболистите от Пловдив надиграха домакините от Миньор с 3:0

Виктория Волей (Пловдив) спечели титлата в държавните финали по волейбол на България за момчета до 15 години. На финала на турнира, който се проведе в зала „Борис Гюдеров“ в Перник, волейболистите от Пловдив надиграха домакините от Миньор с 3:0 (25:23, 25:13, 25:22).

С този успех волейболистите Виктория Волей, които са водени от треньора Драган Иванов спечелиха златото, а перничани останаха със сребърните отличия.

В малкия финал в спора за 3-4 място Арда (Кърджали) надигра категорично Славия (София) с 3:0 (25:18, 25:15, 25:11). Така миналогодишният шампион Арда завърши с бронза, а „белите“ оформиха финалната четворка на първенството.

Крайно класиране за момчета до 15 години, сезон 2015/2016
1. Виктория Волей (Пловдив)
2. Миньор (Перник)
3. Арда (Кърджали)
4. Славия (София)
5. Пирин (Разлог)
6. Черно море (Варна)
7. Добруджа 07 (Добрич)
8. Марек (Дупница)

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години