Ювентус победи Уест Хем в новия дом на лондончани (ВИДЕО)

Игуаин дебютира за "Старата госпожа", но не вкара

Ювентус победи 3:2 Уест Хем в новия дом на английския клуб „London Stadium”, където прозвуча британският химн преди контролата.

Дебют за „Старата госпожа” направиха Дани Алвеш, Алекс Сандро (титуляри), Гонсало Игуаин, появил се на почивката, и Марко Пяца, влязъл през втората част.

Юве поведе с 2:0 до 21-ата минута. Манджукич асистира на Дибала за първия гол, а после Дибала асистира на Манджукич за втория. С две попадения на Анди Керъл с глава (34’ и 52’) домакините изравниха.

„Старата госпожа” заслужи победата с гол на Симоне Дзадза в 85-ата минута, който избегна трапа за засада, изчака и оформи крайното 3:2.

Съставите на двата отбора:

УЕСТ ХЕМ: Адриан, Антонио (74-Пайе), Рийд (46-Колинс), Огбона (46-Оксфорд), Байръм (86-Пейдж), Кълън (83-Брауни), Нордтвайт, Фегули (46-Бърк), Нобъл (60-Кина), Валенсия (74-Самуелсен), Каръл (55-Флетчър)

ЮВЕНТУС: Буфон (46-Нето), Дани Алвеш (60-Киелини), Бенатия (60-Бардзали), Ругани (60-Пяца), Алекс Сандро (87-Кастанос), Лемина (78-Мачек), Асамоа (69-Ернанес), Пянич (78-Мароне), Перейра (69-Дзадза), Дибала (60-Унтерзее), Манджукич (46-Игуаин)