2. - Испания
  3. Гранада профука два гола аванс и дузпа в края като гост на Бетис (ВИДЕО)

Гранада профука два гола аванс и дузпа в края като гост на Бетис (ВИДЕО)

Гранада изпусна отличен шанс за първа победа през сезона

Бетис навакса два гола пасив у дома срещу Гранада за 2:2 в първия мач от четвъртия кръг в Примера дивисион. Гостите изпуснаха дузпа 11 минути преди края и така профукаха шанса си за първа победа за сезона.

Всичко на „Бенито Виямарин” започна по мед и масло за гостите от Гранада. Мароканецът Мехди Карсела изведе тима напред в 13-ата минута след пас на Буено, а самият Буено удвои в 33-ата.

Бетис се върна много бързо в мача с гол за 1:2 на Алекс Алегрия в 36-ата минута.

Рубен Весо остави Гранада с 10 човека в 54-ата минута, а пак Алегрия изравни в 61-ата минута.

11 минути преди края аржентинската деветка на Гранада Езекиел Понсе изпусна дузпа и с това шансът за първи успех на отбора в Ла Лига за сезона си замина.

Бетис е девети с 5 точки, а Гранада е 16-и с две.