Лудогорец U17 удари ЦСКА-София като гост

Мачът в столицата се игра при изключително тежки условия при вепрекъснат дъжд и силен вятър

Лудогорец U17 постигна ценна победа в първенството на елитната юношеска група. Момчетата на Радослав Комитов победиха с 1:0 ЦСКА-София като гост, похвалиха се разградчани. Единственият гол бе дело на Димитър Митков в 63-ата минтута. Мачът в столицата се игра при изключително тежки условия при вепрекъснат дъжд и силен вятър. С успеха талантите от футболната академия на шампионите дръпнаха на върха с 6 точки пред Септември, който обаче е с мач по-малко.

„Много важно бе да спечелим този мач. Преди почивката ни бе трудно да се адаптираме към тежките условия, но през второто полувреме контролирахме събитията на терена“, коментира треньорът на Лудогорец Радослав Комитов.