ЦСКА с петгеймова победа над Славия

„Червените“ започнаха с успех втория полусезон от шампионата

Волейболистките на ЦСКА (София) победиха като гости Славия 3:2 (18:25, 25:19, 21:25, 25:14, 15:5) в мач от осмия кръг на женското първенство по волейбол на България, игран в столичната зала "Панайот Пондалов".

Така „червените“ започнаха с успех втория полусезон от шампионата, а „белите“ пък от своя страна не успяха да се възползват от домакинството си.

ЦСКА записа пета победа от началото на сезона, като с четири загуби и с актив от 14 точки заема пето място. Славия също има 5 победи и четири загуби, но е с 16 точки и запазва четвърта позиция.

Топ реализатор за ЦСКА бе Ралина Дошкова с 23 точки, а Ивета Станчулова добави 15 (6 блокади, 5 аса).

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години