Драматична загуба за БК ЦСКА

Баскетболният ЦСКА загуби със само 2 точки домакинството си на Черно море Тича-2

Баскетболният ЦСКА загуби със само 2 точки домакинството си на Черно море Тича-2. Възпитаниците на треньора Йордан Колев отстъпиха със 71:73. Двубоят беше първи за армейците от Втората шестица на първенството, в която те попаднаха след изиграването на срещите от редовния сезон в мъжката "А" група. На почивката ЦСКА губеше с 1 точка- 37:38, през втората част червените не успяха да наваксат пасива си и така се стигна до драматичната загуба с 2 точки разлика в крайния резултат. С най-много точки се отчете Ивайло Тонев- 23, Анди Франсис добави 16, а Георги Кендеров завърши мача с 15 точки. В следващия кръг ЦСКА гостува на Дунав в Русе. Двубоят е на 5 февруари от 17:00 часа.

ЦСКА - ЧЕРНО МОРЕ ТИЧА-2 71:73
(16:17, 21:21, 13:15, 21:20)

Състав на ЦСКА: 16. Георги Кендеров, 11. Ивайло Тонев, 13. Анди Франсис, 10 Александър Ангелов, 18. Георги Илиев, (6. Даниел Лозанов, 9. Александър Бояджиев, 12. Даниел Рангелов, 5. Мартин Захариев, 14. Румен Янакиев)

Детройт уволни треньора си след само един сезон

"Буталата" записаха историческа анти серия през миналата кампания с 28 поредни загуби