Експресна победа на ПСЖ за Купата на Франция (СНИМКИ+ВИДЕО)

Юлиян Дракслер с нови два гола за новия си клуб

ПСЖ победи с 4:0 Рен и очаквано се класира за 1/8-финалите за Купата на Франция. С два гола се отчете Юлиян Дракслер, а останалите добавиха Лукас Моура и Хатем Бен Арфа.

Началните минути бяха равностойни, като до 10-та минута двата отбора размениха по един удар извън очертанията на вратите. Постепенно ПСЖ поеха инициативата и в 27-та минута Юлиян Дракслер откри, след като бе намерен с перфектен извеждащ пас и прехвърли стража на Рен.

Десет минути по-късно Лукас Моура удвои аванса на парижани, засичайки на далечната греда остро центриране в наказателното поле.

След почивката ПСЖ продължи с по-добрата си игра и в 68-та минута Юлиян Дракслер отбеляза втория си гол в мача с удар извън наказателното поле.

Четвъртото попадение падна в първата минута на добавеното време, като точен бе Хатем Бен Арфа.