Сейнт Луис се оказа твърде сериозно препятствие за Филаделфия

С гол на Брок Нелсън 2 минути и 42 секунди след началото на продължението Ню Йорк Айлендърс победи Торонто с 6:5

Кени Агостино отбеляза първия си гол от почти 3 години насам, а Картър Хътън направи 26 спасявания за победата ан Сейнт Луис Блус с 2:0 над Филаделфия като гост. Пол Щастни откри резултата в края на втората третина, а в началото на последната Агостино оформи крайния резултат за да донесе втора победа на тима си в трите мача под ръководството на новия треньор Майк Йео. За Филаделфия това бе трета загуба в последните 4 мача.

С гол на Брок Нелсън 2 минути и 42 секунди след началото на продължението Ню Йорк Айлендърс победи Торонто с 6:5. Домакините от Ню Йорк изоставаха с 4:5 малко преди края на срещата и извадиха от игра вратаря Томас Грайс, за да влезе нападател на негово място. Това даде резултат и 89 секунди преди края Андрю Лад изравни за 5:5. Джош Бейли се отличи с гол и две асистенции, Райън Стром записа гол и асистенция, Николай Кулемин също записа името сред голмайсторите, а Нелсън реализира и гол в редовното време за Айлендърс. За Торонто головете реализираха Остън Матюс, Мичел Марнър, Никита Сошников, Зак Хайман и Уилям Ниландер.

В последния мач за вечерта Ню Джърси победи като домакин Бъфало с 2:1. Павел Зача вкара победния гол 7 минути и половина преди края, с което "дяволите" сложиха край на серията си от 7 поредни домакински поражения. Адам Енрике реализира другия гол за Ню Джърси през втората третина, а малко преди победния гол на Зача Тайлър Енис изравни за Бъфало.