Пета поредна победа за Нефтохимик 2010 след обрат срещу шампиона

Най-резултатен за победителите стана Николай Николов

„Нефтохимик 2010“ (Бургас) постигна пета поредна победа във волейболната Суперлига. Състезателите на треньора Петър Дочев спечелиха гостуването си на шампиона „Добруджа 07“ (Добрич) с 3:2 (22:25, 18:25, 25:22, 25:16, 15:9) в зала „Добротица“. Носителите на Купа България изоставаха с 0:2 гейма, но успяха да направят впечатляващ обрат.

Най-резултатен за победителите стана Николай Николов с 16 точки, от които 2 аса и 6 блокади. За „добруджанци“ диагоналът Жулиен Георгиев заби 21 точки.

Така „Нефтохимик 2010“ вече има 10 победи, 6 загуби и с 28 точки заема 6-о място. „Добруджа 07“ е чевтърти с 12 успеха и 3 поражения.

Ето и всички резултати от кръга, които се получиха вчера:
„Арда“ (Кърджали) – „Славия“ (София) 3:0 (25:8, 25:13, 25:17)
„Пирин“  (Разлог) – „Монтана Волей“ 3:1 (25:21, 20:25, 27:25, 28:26)
„Марек Юнион-Ивкони“ (Дупница) – „Черно море“ (Варна) 3:0 (25:23, 25:19, 25:20)

„Тетевен Волей“ – „Миньор“ (Перник) 1:3 (25:27, 24:26, 25:21, 21:25)

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години