Локо (Пд) завърши лагера в Турция със загуба от Вардар (ВИДЕО+СНИМКИ)

Гола за пловдивчани отбеляза Мартин Камбуров

Представителният отбор на Локомотив допусна поражение в последната си контрола в Турция. Възпитаниците на старши треньора Едуард Ераносян отстъпиха пред Вардар (Скопие) с 1:2. Гола за Локомотив отбеляза Мартин Камбуров в 88-та минута на двубоя.

Локомотив през първите 45 мин: Харуби,  Шоко, Котев, Виданов, Тунчев, Траянов, Бакалов, Мартинович, Кики, Марчев, Камбуров (к)

В първите 10 минути на двубоя липсваха положения пред двете врати. В 11-та минута Гроздановски от Вардар стреля, но стражът на Локомотив Ел Харуби изби неговия удар. Три минути по-късно главният рефер на двубоя отмени гол на Шоко заради засада. В 17-та минута Вардар откри резултата. Блажевски от тима на македонците напредна отляво и пусна пас към Гроздановски, който вкара отблизо за 1:0. В 36-та минута Ванчо Траянов можеше да изравни резултата, но неговият далечен шут уцели напречната греда на вратата на Вардар.

Локомотив през вторите 45 минути: Харуби, Шоко (60' Крумов), Котев (63' Везалов), Виданов, Петров, Йевтоски, Бакалов (48' Луке), Траянов,  Умарбаев, Марчев, Камбуров (к)

В 54-та минута Локомотив получи право да изпълни свободен удар от границата на наказателното поле. Зад топката застана Мартин Камбуров, който стреля опасно над напречната греда на македонците. В 63-та минута изстрел на играч на Вардар бе избит от Ясин Ел Харуби. В 65-та минута Евгений Новак засече с глава центриране от корнер и вкара за тима от Скопие за 2:0. В 88-та минута Роберт Петров подаде от левия фланг в наказателното поле на Вардар, където Камбуров овладя и стреля точно за 1:2.

Това бе последната проверка за Локомотив. Утре тимът се прибира в България.