Локо (Пд) хвърля всички сили да спре подхода на Лудогорец към дубъл

Лудогорец няма победа на "Лаута" в последните си три визити

Шампионът Лудогорец гостува на Локомотив (Пд) в четвъртфиналите за Купата на България днес от 20:00 на „Лаута”. Главен съдия ще бъде Ивайло Стоянов от Петрич.

Стадион „Локомотив” е сред най-неприятните за разградчани, които записаха две загуби и едно реми в последните си три визити на него.

Георги Дерменджиев не може да разчита на контузените Светослав Дяков и Владислав Стоянов, а ако даде почивка на Йордан Минев, това ще значи, че Лудогорец излиза с 11 чужденци за четвъртфинала.

Едуард Ераносян се изправя срещу бившия си клуб и ще има допълнителна мотивация да спре „орлите” по пътя към домашен дубъл.

Двата отбора се срещнаха два пъти този сезон в първенството – 2:2 в Пловдив и 1:0 за Лудогорец в Разград.

Снощи Ботев (Пд) стана първият полуфиналист след успеха с 1:0 в Благоевград срещу Пирин. Днес от 15:30 играят Литекс и Черно море, а последният участник в топ 4 ще стане ясен в четвъртък след мача Верея – Дунав.

Официално: Локомотив (Пловдив) привлече Данило Полонский от Пирин