Седма победа за ЦСКА

В първия гейм момчетата на Александър Попов дадоха само 13 точки на съперника

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА постигна седма победа през сезона. Червените се наложиха над Арда (Кърджали) с 3:0 гейма в мач от X кръг на Суперлигата, който се игра в зала "Васил Симов".

В първия гейм момчетата на Александър Попов дадоха само 13 точки на съперника, втората част армейците затвориха на 20 точки, а третата взеха с 25:16 и за 65 минути успяха да спечелят двубоя.

Венцислав Георгиев завърши срещата с най-много точки за ЦСКА - 16, Яни Георгиев се отчете с 14, Красимир Гайдарски отбеляза 13 точки, а Христо Цветанов допринесе за победата с 12 точки.

В следващия кръг тимът ни гостува на Монтана. Двубоят ще се играе в зала "Младост" на 11 декември от 18:30 часа.

ЦСКА - Арда (Кърджали) 3:0 (25:13, 25:20, 25:16)

Състав на ЦСКА: Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Яни Георгиев, Венцислав Георгиев, Андрей Николов, Владимир Станков, Мартин Божилов - либеро;
Резерви: Пламен Шекерджиев, Димитър Димитров, Добрин Василев, Марио Стоянов, Иван Крачев, Ивайло Стефанов, Стефан Стоянов;
Старши треньор: Александър Попов.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години