Тодор Скримов за втори път MVP на кръга в Русия

Посрещачът реализира 23 точки за успех на НОВА

Българският национал Тодор Скримов бе избран за Най-полезен играч (MVP) на 15-ия кръг в Суперлигата на Русия в класацията на авторитетното онлайн издание "Бизнес Online".

Посрещачът реализира 23 точки в двубоя на неговия НОВА (Новокуйбишевск) срещу Газпром-Югра (Сургут), завършил с победа  с 3:2 (25:18, 17:25, 24:26, 25:15, 15:13).

Така тимът на НОВА се изкачи на девета позиция във временното класиране на руската Суперлига с 20 точки (8 победи, 7 загуби), тимът от Сургут е на 10-то място с 19 точки (6 успеха, 9 поражения).

Скримов бе избран за най-полезен играч още в първия си мач от втори кръг на първенството при успеха над Динамо-ЛО с 3:2.

Следващият двубой на НОВА е срещу Кузбас (Кемерово), на 28 декември (четвъртък), от 16:00 чaса.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години