Николов влезе в Идеалния отбор на кръга в Русия

Националът изигра страхотен мач за своя Белогорие (Белгород)

Николай Николов попадна в Идеалния отбор на кръга на изданието "БИЗНЕС Online". Националът изигра страхотен мач за своя Белогорие (Белгород). Тимът победи като гост Зенит в Санкт Петербург с 3:1 гейма в среща от 16-и кръг на руската Суперлига.

Центърът завърши с 12 точки (4 блока, 67% ефективност в атака) и за първи път намери място в класацията.

"Николай Николов атакуваше топката от първо темпо, като машина", гласи коментарът за играта на българина.

За MVP бе определен друг волейболист на Белогорие - Дмитрий Мусерский, който се отличи с 14 точки (4 аса, 2 блока).

Идеален отбор на 16-и кръг на “БИЗНЕС Onlinе”:
MVP: Дмитрий Мусерский (Белогорие)
Разпределител: Александър Бутко (Зенит-Казан)
Диагонал: Виктор Полетаев (Кузбас)
Централни блокировачи: Иля Власов (Факел), НИКОЛАЙ НИКОЛОВ (Белогорие)
Посрещачи: Сергей Тетюхин (Белогорие), Максим Пурин (Динамо-ЛО)
Либеро: Алексей Вербов (Зенит-Казан)
Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години