Виляреал изхвърча от Купата на краля (ВИДЕО)

Алавес не допусна сензация

Виляреал отпадна от турнира за Купата на краля, след като в мач-реванш от 1/8-финалите победи с 2:1 у дома с Леганес. Първият двубой бе завършил 1:0 в полза на Леганес, който с общ резултат 2:2 продължават към 1/4-финалите, заради гол на чужд терен.

Гостите успяха да поведат в 31-ата минута. Точен бе Набил Ел Зар. Попадението до голяма степен предопредели крайния изход, тъй като домакините трябваше да отбележат 3 гола, за да продължат напред. Те все пак успяха да обърнат рзултата в своя полза, но това се оказа недостатъчно. Даниел Раба в 48-ата минута изравни, а в 89-ата Денис Черишев направи 2:1.

В друг мач от същата фаза, Алавес не допусна сензационен развой на събитията. След като в първия двубой се бе наложил с 3:1 като гост, сега победи у дома с 2:0. Така, с общ резултат 5:1 се присъединиха към Леганес на 1/4-финалите.

Първото попадение падна в 55-ата минута. Негов автор стана Ермедин Демирович. Крайният резултат бе оформен в последната минута от Алфонсо Педраза.

Начо Фернандес си тръгва от Реал и потегля към Саудитска Арабия

Той се е разбрал с Ал Кадисия

Анчелоти иска Рабио в Реал

Френският халф е опция за "белия балет"

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон