Милан стресна мощно Лудогорец преди Лига Европа (ВИДЕО)

"Росонерите" с разгромна победа срещу СПАЛ

Милан победи СПАЛ с разгромното 4:0 като гост в мач от 24-тия кръг на италианската Серия А. Младият талант Патрик Кутроне даде преднина на "росонерите" още във втората минута, след като се възползва от разбъркване в наказателно поле. В 33-та минута Хакан Чалахноглу пропусна отлична възможност за Милан. В 41-та минута СПАЛ нацели греда, след като ударът на Федерико Вивиани беше най-чистото положение на домакините.

През второто полувреме Милан продължи доминацията си и Франк Кесие и Сусо бяха близо до попадения. В 65-та минута Кутроне вкара втория си гол, като се възползва от изчистване на вратаря Алекс Мерит. В 73-та минута Лукас Билия с хубав удар направи 3:0. Точка на спора сложи Фабио Борини малко преди последния съдийски сигнал.

Съперникът на Лудогорец в Лига Европа се намира на 7 позиция с 38 точки в актива си, докато СПАЛ е на 18-то място със 17.