Супер Бобо разкова ПАОК с 36 точки

Николай Учиков беше най-резултатен за шампионите

Българският диагонал Боян Йорданов изигра фантастичен мач, заби 36 точки (3 аса, 49% ефективност в атака) и имаше огромна заслуга тимът му Фойникас (Сирос) да хвърли бомбата в 18-ия кръг от първенството на Гърция. Супер Бобо и съотборниците му победиха като гости шампиона ПАОК с 3:2 (-17, 25, -23, 24, 13).

Йорданов беше големият лидер на гостите, които имаха кошмарно пътуване и пристигнаха в Солун едва 5 часа сутринта в деня на мача.
Фран Петерилн добави още 17 точки, а Христос Стефанидис се отчете с 13 точки за успеха на Фойникас.

Българският диагонал Николай Учиков бе най-резултатен за ПАОК с 26 точки (52% ефективност в атака), а Рафаил Кументакис (1 ас, 1 блокада) заби още 17 точки за тима от Солун.

Така Фойникас е трети във временното класиране с актив от 34 точки (11 победи, 7 загуби), шампионите от ПАОК заемат втората позиция с 42 точки (14 успеха, 4 поражения).

Следващият двубой на Боян Йорданов и съотборниците му е на 3 март (събота) срещу Ираклис (Халкидас). Ники Учиков и ПАОК пък се изправят срещу Панатинайкос.
Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години