Пловдив приема турнир от веригата „Devin плажен тенис”

Пловдив приема турнир от веригата „Devin плажен тенис”

Записването става на място на 1 септември до 10 часа. Турнирът е в категориите двойки мъже, двойки жени и смесени двойки

В събота и неделя Пловдив ще бъде домакин на турнира „Devin плажен тенис” от календара на Българската федерация по тенис. Състезанието ще се проведе на терените за плажен волейбол до тенис комплекс „Албена”. Записването става на място на 1 септември до 10 часа. Турнирът е в категориите двойки мъже, двойки жени и смесени двойки.

През уикенда ще очакваме и добри новини от Сан Марино, където ще се проведе Европейското първенство по плажен тенис. Курортен комплекс „Албена” беше домакин на проявата миналата година и България записа престижното осмо място в класирането по нации.

При жените ще ни представят двойките Лазарина Стефанова/Катина Симеонова и Катерина Генова/ Йоанна Андреева. При мъжете ще играят дуетите Петър Кирилов/Росен Ненчев и Янаки Янакиев/Димитър Симеонов.
Словенецът Примож Роглич спечели колоездачната Обиколка на Каталуния

Той отнесе конкуренцията

Весела Лечева с ултиматум към Стефка Костадинова

Мога да дам седмица толеранс на старото ръководство, обяви новият председател на БОК

Налбантова №1 в Европа

19-годишната Калояна Налбантова беше избрана за най-добър млад състезател на 2024 година от Бадминтон Европа.

Йоана Илиева с бронз на Световната купа в Кайро

Белослава Иванова едва 46-а

България с ново злато в художествената гимнастика

Магдалена Вълкова и Антоанета Цанкова с първо място в отборното

Сестри Стоеви на полуфинал на Държавното в София

Всички национали достигнаха до четвъртфиналите

Петър Мицин първи на 200 метра бътерфлай на Държавното отборно първенство по плуване

Световният рекордьор за юноши на 400 метра свободен стил спечели надпреварата с време от 1:56.29 минути

Боряна Калейн мечтае за среща с Новак Джокович, а Невяна Владинова – с Опра Уинфри

Прецених, че за мен е най-добре да спра, когато съм на върха.

Турнир по борба събира над 200 състезатели в Стара Загора

Схватките са насрочени за 29 март в Зала „Ученическа спортна школа“